Samolepicí dekorace Harmonika 001

615 

Chcete vidět další podrobnosti o tomto nástěnném motivu (Samolepicí dekorace Harmonika 001)? Najdete je v popisku dole, případně možnosti poslání a objednání na našem partnerském e-shopu, na který se proklikněte zde:

Krásná dekorace na zeď Harmonika 001 se hodí pro umístění na každou stěnu či tapetu. Materiálem je přesně vyříznutý pevný matný vinyl.

Má na rubové straně silné lepidlo, které skvěle drží na jakémkoliv hladkém a suchém povrchu – ale přesto nepoškozuje podkladovou stěnu.

Kolik stojí tento motiv?

Aktuálně je cena dekorace Harmonika 001 pro nejmenší velikost (77×60 cm) 615 Kč (včetně DPH) – i při zakoupení 1 motivu máte vždy poštovné ZDARMA.

Jaké jsou velikosti?

K dispozici je více různých rozměrů daného motivu (4) a to v rozmezí 77×60 cm až po největší 153×120 cm.

Podobné dekorativní samolepky

Nelíbí se vám přesně tento samolepicí motiv? V této tematické kategorii (Harmonika) je zařazeno ještě více designů (aktuálně 1). Stačí si vybrat ten správný. Prokliknout se na ni můžete vedle fotografií nahoře.

Jak nalepit motiv na zeď?

V objednaném balení (třeba tohoto motivu Harmonika 001) dostanete i jednoduchý návod krok za krokem jak na nalepení motivu na vaši zeď. Zvládne to opravdu každý.